RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej průmyslového areálu, 1877 m2, Zlín

75 000 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Zlín

Unikátní investiční příležitost. Prodáváme komerční nemovitost ve Zlíně - Loukách, která nyní slouží jako administrativní a výrobní zázemí zavedené firmy. Součástí prodeje jsou rovněž pozemky (naproti přes cestu) obklopené zdejší půvabnou krajinou – jedná se o velice klidnou lokalitu. Budoucí majitel tak zde může vybudovat například bytové domy určené k bydlení. Co vše je součástí prodeje? 1) Komerční nemovitost Budova prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2011 a její bezvadný technický stav nevyžaduje větší investici, můžete rovnou pronajímat. Objekt sestává z výrobních prostor (505 m2) a skladovací části (323 m2), které se nachází v přízemí. Položeny jsou zde antistatické podlahy a vhodné jsou například pro drobnou elektro výrobu. Administrativní část o podlahové ploše 915 m2 se nachází v 1. a 2. patře domu a sestává celkem ze 17 klimatizovaných kanceláří různých velikostí, velké školící místnosti a 2 malých zasedacích místností. Celá budova je vybavena měděnými rozvody elektřiny a datovou infrastrukturou. Obvodové zdi jsou z keramických bloků porotherm, konstrukce je železobetonová, okna plastová. Podlahy ve výrobní části jsou tvořeny třísložkovou, samonivelační elektricky vodivou stěrkou v tloušťce 2 cm. Sklad a schodiště administrativní části jsou pokryté dlažbou, kanceláře mají podlahy z PVC. K vytápění objektu a ohřevu vody se používají plynové výměníky Viessmann s kombinací elektrickým ohřevem. Rozvody elektřiny jsou měděné a budova má třífázovou přípojku o hodnotě 3x80A v charakteristice C. Internet je do budovy přiveden optickým kabelem, datové rozvody do kanceláří jsou metalické či optické. Vzduchotechnika a klimatizační jednotky jsou vyvedeny do dvora na střechu výrobní haly, takže nejsou viditelné z ulice. K nemovitosti náleží oplocené parkoviště o velikosti 741 m2 (33 míst pro osobní automobily, kombinace asfalt/zámková dlažba) a 6 stání před budovou do ulice o celkové ploše 105 m2. Areál je monitorován bezpečnostními kamerami a alarmem s napojením na pult centrální ochrany společnosti Systém Plus. Budova je snadno dostupná z třídy Tomáše Bati a můžou k ní zajíždět nákladní automobily. Nájezd na dálnici D55 a centrum Zlína jsou v dojezdové vzdálenosti 10 minut. 2) Protilehlé pozemky K nabízené nemovitosti náleží také protilehlé parcely o celkové výměře 3873 m2, které se nachází přes cestu ve vzdálenosti 30 metrů. Nyní jsou využívány jako další zatravněné parkovací stání, ideální jsou ale rovněž jako investice ke stavbě bytových domů. Zdejší krásná krajina k tomu přímo vybízí. V dosahu se nachází mnoho přírodních krás (Chlumské rybníky, Chlum, rozhledna Na strážné, Šternberk, Tlustá Hora…) a turistických stezek, místo protíná cyklostezka. Ideální místo pro rodinné bydlení, v dosahu přírody a se snadným přístupem do centra města. Areál bude k dispozici pro nastěhování od 1.4.2023. Majitel požaduje zálohu 25 milionů Kč + DPH. Podrobnější podmínky financování vám rád sdělí makléř nabídky.

Číslo nabídky:327820Plocha užitná:1877
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3,99%

 Kč

Červ Daniel
Kontakt na makléře Červ Daniel

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.