RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej komerčního prostoru, 5600 m2, Moravská Třebová

45 000 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Moravská Třebová

Prodej investiční příležitosti - to je nabídka několika samostatných budov i s pozemky v areálu stávající nemocnice dlouhodobé péče. Prodej se týká větší části areálu nemocnice, funkční samostatné pavilony, pozemky pod objekty a přístupové cesty a technická stavba. Budovy : dvě nemocniční budovy, budova se sklady, ubytovna a malý provozní objekt. V celém areálu je zajištěno vytápění z centrální kotelny, z níž jsou všechny ostatní budovy napojeny. V současné době jsou všechny prostory pronajaty a slouží pro oddělení dlouhodobé péče, rehabilitace, pracovny zaměstnanců a laboratoře klinické biochemie. Rekonstrukce byly provedeny v letech 2009-2011, částečné zateplení fasády, výměna oken. O možnostech využití a technickém stavu se dozvíte více při osobním jednání.

Číslo nabídky:328266Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Prodej

Počet podlaží:4
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:dobrýBudova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Váňová Veronika
Kontakt na makléře Váňová Veronika

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.