RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 164 m2, Brno

9 985 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Brno , Brno-Jundrov

Dům v posledních letech neprošel zásadní rekonstrukcí, nebo jiným zásahem. Vychází z původního základu, kdy přední část byla obytná a zadní část spíše plnila hospodářský účel. Navazující zahrada pak umocňuje umístění domu, kdy je z hodní části výhled na samotný Jundrov. Nabídka vhodná pro: - investory - rekonstrukcí mohou vzniknout až dvě samostatné jednotky - podnikatele - pokud hledáte sídlo firmy, která potřebuje zázemí pro sklad a administrativu - pro rodiny - klidná část obce a hned na konci pozemku je les, který má jen v katastru Jundrov více jak 2.000.000 m2 Dle náročnosti, záměru nového majitele, šikovnosti architekta a samozřejmě dle rozpočtu lze prostor využít jak pro bydlení, pro obchodní činnost, tak pro kombinaci obojího. Vnitřní prostory jsou členité a čekají na nové využití. Jejich plochy jsou orientační. Bohužel stávající majitel neobdržel k domu žádnou dokumentaci. - plocha garáže a zadních prostor pod domem: cca 37 m2 + 16 m2 - přední obytná část včetně chodby a koupelny s WC: cca 41 m2 - plocha atria: cca 9,6 m2 - plocha zadních hospodářských prostor: cca 10 m2 - plocha prostoru kuchyně se spíží bez příček: cca 17 m2 - chodba ve 2.NP: cca 4,5 m2 - celková plocha přední části v 2.NP včetně plochy pod sklonem střechy: cca 40 m2 Díky celkové ploše je toto rozhodně dům, který vyzve zdatného architekta k zajímavému projektu.

Číslo nabídky:328456Plocha užitná:164
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:Před rekonstrukcí
Budova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 6,5%

 Kč

Ing. Belcredi Knauer Jiří
Kontakt na makléře Ing. Belcredi Knauer Jiří

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.