RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej vinného sklepa, 66 m2, Vacenovice

Nedostupné, nevolat

Vacenovice

Milujete atmosféru obcí na Slovácku a degustace ve vinných sklípcích? Tak tato nabídka je přímo pro Vás! V exkluzivním zastoupení majitele prodáváme vinný sklep v malebné obci Vacenovice, jenž se nachází v oblasti jižní Moravy 16 km od Hodonína a 12 km od Kyjova.

Popis nemovitosti
Sklep je postaven na ulici Pod Kostelem. Jeho uliční šíře je 5,2 m. Byl postaven v roce 1972, má sklepní část a dvě nadzemní místnosti. Celková podlahová plocha je 50,9 m2. Okna jsou původní, dřevěná, kastlová. Dveře jsou taktéž dřevěné. Na podlaze v přízemí je položena keramická dlažba, v patře je linoleum.
Výměra místnosti v přízemí je 19,6 m2 a je určena k výrobě vína nebo k posezení u pohárku s vínem.
Z této místnosti vstoupíte schodištěm s klenutým stropem do sklepní části o výměře 15 m2 určené k uložení a archivaci vína. Po kovovém schodišti s dřevěnými nášlapy vystoupáte do 1. patra, kde se nachází další místnost o výměře 15,2 m2 a příruční sklad o výměře 1,1 m2, vhodné pro společenské využití.
Střecha je rovná plechová.

Orientační výměra místností
19,6 m2 vstupní místnost
15,0 m2 sklepní část
15,2 m2 místnost v 1.patře
1,1 m2 příruční sklad
Dle katastrální mapy je zastavěná plocha a nádvoří stavby 66 m2.

Inženýrské sítě
Sklep je napojen na veřejný vodovod a elektřinu, lze napojit i na kanalizaci - přípojka je připravena k dovedení do objektu.

Movitý nábytek lze odkoupit dle dohody s majitelem. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Rádi by jste si zde lisovali a degustovali svoje víno? Prohlídkový den je v pátek 17.12.2021. Zavolejte mi a domluvte si svůj čas prohlídky. Těším se na Vás. Dáša Mičíková

Číslo nabídky:328613Kategorie:

Malé objekty, garáže

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 VStav objektu:velmi dobrý
Topení:lokální elektrickéBudova:cihlová
Doprava:vlak, silnice, autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.