RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 136 m2, Pyšely

7 895 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Pyšely

V exkluzivním zastoupení vlastníka nabízíme ke koupi novostavbu moderního rodinného domu ve fázi uzavřené hrubé stavby (s okny, dveřmi, izolacemi a střešní krytinou), v městské části Zaječice města Pyšely, nedaleko Senohrab a Mnichovic na Benešovsku. Prostorný jednopodlažní dům, navržený architektem, je velmi dobře situován na rozlehlém, téměř rovinatém pozemku o výměře 1.174 m2, a je orientován hlavními obytnými místnostmi a budoucí terasou směrem do zahrady a k jihu. Komfortně pojatý rodinný dům o dispozici 6+kk se 2 koupelnami a šatnou navrhl Ing. arch. Jiří Kopecký, a může se stát skvělým domovem pro početnější rodinu. Koncepce návrhu situovala všechny místnosti domu do jediného podlaží, které má osvědčený půdorys ve tvaru L a sedlovou střechu s mírným sklonem. Dům je vhodně umístěn blíže k severní hranici pozemku. Do prostoru severovýchodně za domem je navržen vjezd automobilem z obecní komunikace, parkovací stání a vstup do domu. Naopak obývací pokoj a 3 další pokoje mají okna orientovaná směrem na zahradu a na jih, ke slunci. Budoucí terasa je přístupná z obývacího pokoje a přilehlé hlavní ložnice, a navazuje na ni rozlehlá zahrada, kde byly zatím provedeny jen základní terénní úpravy, a která čeká na své naplánování a dokončení. Prohlídky nemovitosti se budou konat formou organizovaného prohlídkového dne v sobotu 15. ledna, v době od 10:00 do 15:00 h. Konkrétní čas prohlídky je třeba si rezervovat předem. Nemovitost bude prodána nejlepší nabídce metodou jednokolové nabídkové aukce RE/MAX. Bližší informace o způsobu prodeje žádejte u odpovědného makléře. Jedná se o kvalitní zděnou stavbu ze systému Ytong na betonové základové desce, s dřevěným krokvovým krovem a střešní krytinou z tmavě šedého plechu Lindab. Pro fasádu byla architektem navržena bílá omítka v kombinaci s kamenným šedým obkladem. Plastová okna a vstupní dveře s dvojitým izolačním zasklením jsou vkusně provedena rovněž v tmavě šedé barvě. Zpevněné plochy kolem domu (terasa, příjezdová a parkovací plocha) nejsou zatím vybudované. Oplocení na východní hranici pozemku bude třeba doplnit a opatřit vjezdovými vraty. Do severovýchodního rohu pozemku jsou přivedeny inženýrské sítě (elektřina, zemní plyn) a přípojka k obecní kanalizaci. Obecní vodovodní řad s možností napojení vede při hranici pozemku. Lokalita má klidný venkovský charakter, a je vhodná pro aktivní rodinu s návštěvami a možností vlastní dopravy do okolních měst či do Prahy. Dostupnost automobilem je otázkou pouhých 20 minut od hranice hlavního města díky nedalekému nájezdu na dálnici D1 v Mirošovicích. Stále modernější alternativou je spojení vlakem, nejbližší železniční stanice se nachází ve 2 km vzdálených Senohrabech dostupných lokální autobusovou linkou. V blízkém okolí se kromě pěkné přírody a smíšených lesů nachází i mnoho zajímavých míst, jejichž výběr je uveden ve fotogalerii této nabídky (koňská Farma Zaječice, Plovárna s přívozem Senohraby, Golf Club Pyšely, zřícenina hradu Zlenice aj.)

Číslo nabídky:328764Plocha užitná:136
Kategorie:

Domy a vily

Podlaží umístění:1
Typ:

Prodej

Počet podlaží:1
Plyn:plynovodJednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 380 VStav objektu:novostavba
Budova:cihlováDoprava:vlak, dálnice, silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3,99%

 Kč

Kučera Ondřej
Kontakt na makléře Kučera Ondřej

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.