RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1026 m2, Třebušín

1 627 500,00 Kč  (Včetně provize RK)

Třebušín

Třebušín. Vítejte v kraji zaniklých hradů v kraji Českého středohoří. Vítejte u nabídky, která se nachází přímo v obci Třebušín. Třebušín se nachází v místě obklopené kopci, lesy, loukami a především sady. Ovocnářství se v tomto kraji dařilo v historii a daří se mu i nyní. Proto se tomuto kraji v naší zemi říká Zahrada Čech. Pokud jste tu nikdy nebyli, přijeďte a přesvědčte se sami. Je to kraj spojený nejen s pěstováním ovoce, které si místní lidé sami sušili a lodí jej po Labi posílali na trhy do Prahy nebo do Saska. Ale také s krásnými výhledy z kopců na Labskou nížinu. Krajina je zde divoká a místy magická. Pokud se v Třebušíně objeví nabídka prodeje domu, chalupy nebo pozemku bývá taková nabídka velmi brzy pryč. Cesta do Třebušína je z převážné části lemována ovocnými sady. Z Litoměřic sem dojedete za 15 minut. Po cestě se zastavíte v Ploskovicích v zámecké kavárně na dobrou kávu a domácí dort. Jakmile nabere sílu, už vás dělí jen asi 5 kilometrů od cíle. A tím je zmíněný Třebušín. Třebušín se rozprostírá pod horou Kalich. Na ní je stejnojmenná zřícenina hradu. Ten byl svého času nejmodernějším obranným hradem široko daleko. Jan Žižka si ho zřejmě proto zvolil za své hlavní sídlo. Jižní Čechy, odkud pochází, jsou také krásný kraj. Ale zdá se, že sever Čech padl Žižkovi do oka. Obrazně řečeno. Jihočeši prominou, ale bude to tak. Nemá smysl se přít přátelé jihočeši. Jana Žižku necháme dějinám a vrátíme se zpět do Třebušína dnešních dnů. Na jižním úpatí hory Kalich, na východním okraji obce, leží soubor pozemků o celkové výměře 1026 m2. Pozemky jsou zastrčeny trochu stranou od místní asfaltové silnice. Je schován za roubenou chalupou a myslím si, že ani oko turisty jej neuvidí, pokud u něj přímo nestojí. Historicky zde stával dům. Na jeho místě je nyní rovinatá část upravená jako terasa. Vedle stojí malý domek. Takový třebušínský hobitín. Jak se říká, co je malé, to je hezké. Domek byl postaven dědou majitele v roce 1926. A stojí dodnes. Pozemek kolem domu byl terasovitě upraven. Opěrné zídky byly zbudovány z místního kamene, z čediče. Zub času se však podepsal na dlouhodobém neužívání pozemku a domku. Ale vaše šikovné ruce mohou vše změnit. Nabízím vám pěkné místo, které je územním plánem vyčleněno na výstavbu domu nebo chalupy. Konkrétní podobu stavby je nutno konzultovat. K dispozici jsou na místě elektřina, která dle vyjádření bude do 2 let svedena pod zem. Dále vodovod. Třebušín má své jímací studny a voda je zde neskutečně výtečná. Tu si budete vozit v kanystrech domů. Pozemek je možno napojit za určitých podmínek na kanalizaci. Zcela zde vidím malý, útulný domek ve venkovském stylu. Ostatní pozemek je tak akorát. Kolem sebe budete mít okolní krajinu s dominantou hory Sedlo, třetí nejvyšší hora CHKO. Přijeďte se podívat. Kdykoliv. Tento kraj si vás získá. A když prší je krajina mnohem tajemnější. Pokud vás bude víc, bude rozhodovat nejvyšší podaná nabídka.

Číslo nabídky:328931Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:individuální
Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3,99%

 Kč

Čížek Aleš
Kontakt na makléře Čížek Aleš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.