RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej skladu, 2048 m2, Vimperk

19 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Vimperk

Investiční příležitost: prodej nemovitosti se zajištěným nájemcem na dobu 5 let a opcí. Nabízíme k prodeji víceúčelové, zateplené skladovací či výrobní prostory s administrativní částí popř. obchodem - vzorkovnou ve Vimperku. Objekt je velmi dobře situovaný a dostupný, přímo u mezinárodní silnice. Velkou výhodou je také nedaleký hraniční přechod do Německa. V současné době je využíván jako skladovací prostory s administrativním zázemím. Na administrativní část navazuje skladovací hala ocelové konstrukce se zděnou vyzdívkou. Opláštění celého objektu tvoří polyuretanové panely tloušťky 10 cm, budova má plastová okna, na podlahách je litý beton, sekční průmyslová vrata zn. Hörmann jsou lamelová el. ovládaná. Administrativní část je zděná se sedlovým krovem, má nová plastová okna, na podlaze je keramická dlažba. Nyní je využívána jako recepce a prostorné kanceláře s kuchyněmi a sociálním zázemím. Je možné využít také jako vzorkovnu či prodejní - výdejní prostory. Objekt je po celkové kompletní rekonstrukci, která byla realizována v r. 2020. Je připojen na obecní vodovod a kanalizaci, elektřinu a plyn. Výhodou je dálkově regulovatelné vytápění. Nemovitost je vhodná pro okamžité využití: např. lehká výroba, montáže, centrální sklady, logistické centrum, potravinářská výroba, kompletní zázemí e-shopu různého sortimentu či jiné služby. Celý objekt je vybaven WiFi připojením, je chráněn zabezpečovacím kamerovým systémem. Pro zaměstnance je vstup přes elektronický evidenční systém. Příjezd je po místní asfaltové komunikaci určenou i pro kamionovou přepravu, venkovní manipulační prostory a parkoviště mají nový asfaltový povrch, vjezd do areálu je dálkově ovládanou křídlovou bránou. V případě potřeby je možné areál rozšířit o další prostory nově budované víceúčelové haly, která bude postavena na sousedním pozemku v průběhu jara 2022. Vše je připraveno na výstavbu včetně materiálu i smluvních dodavatelů. Tím se současné prostory rozšíří na cca dvojnásobnou kapacitu. V případě zájmu o další informace jsem Vám kdykoliv k dispozici na níže uvedených kontaktech.

Číslo nabídky:329510Plocha užitná:907
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:velmi dobrýBudova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Ing. Janeček Luboš
Kontakt na makléře Ing. Janeček Luboš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.