RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1496 m2, Chrustenice

11 500 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Chrustenice

Hezký pozemek 1.496m², s vlastní přístupovou cestou, vhodný k výstavbě RD, 10min. autem z Prahy, Chrustenice. Pozemky o celkové výměře 1.496m², zahrnující též vlastní příjezdovou cestu, leží v sousedství nových rodinných domů. Část pozemku je svažitá a část téměř rovinatá, kde se nabízí budoucí poloha domu s výhledem na západ a do korun vzrostlých stromů. Sítě: elektřina, voda, plyn, kanalizace, včetně optického kabelu O2, jsou dostupné na hranici pozemku, při hlavní komunikaci. Pozemky jsou částečně oploceny. Regulativa výstavby: max. výška stavby 2NP + podkroví, 20% zastavitelnost hlavní stavbou a 10% stavbou doplňkovou. V sousedství jsou milí sousedé, v obci jsou potraviny a zastávka bus; ze sousední Loděnice jezdí vlak, který Vás pohodlně doveze až do centra Prahy. Nájezd na D5 přes sousední Loděnici, 10 min. do Prahy a do Berouna.

Číslo nabídky:329899Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovod

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Formanová Lenka
Kontakt na makléře Formanová Lenka

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.