RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1312 m2, Zbelítov

1 574 400,00 Kč  (Včetně provize RK)

Zbelítov

Novinkou v nabídce je velmi lukrativní stavební pozemek ve Zbelítově nedaleko Milevska. Klidné místo s řadou možností... i takhle by se dal ve zkratce popsat tento pozemek ve Zbelítově. Tahle vesnička navíc blízce sousedí s Milevskem a na dosah máte také Orlickou přehradu nebo hrad Zvíkov. Navíc předchozí majitel na pozemek přivedl elektřinu a vodu, takže můžete začít hned stavět. Pozemek má tedy svou vlastní kapličku. Zástavba musí splňovat podmínky okolních rodinných domů. Nezpevněná příjezdová cesta je soukromá avšak s věcným břemenem jízdy a chůze. V samotné obci nalezneme například mateřskou školu, obchod nebo restauraci. Pro zbylou občanskou vybavenost pak musíte do kilometr vzdáleného Milevska, tam naleznete vše co k životu potřebujete. Zajímavá investice nebo skvělé místo pro bydlení. Koupě tohoto pozemku zkrátka dává smysl. Zavolejte mi, dokud je v nabídce. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce dle preferencí majitele. Vzdálenosti: Praha - 100km Písek - 27km Tábor - 26km České Budějovice - 60km

Číslo nabídky:330097Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:120 V, 230 V, 380 VDoprava:silnice, MHD, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3,99%

 Kč

Staněk Roman
Kontakt na makléře Staněk Roman

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.