RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 733 m2, Tuchlovice

4 190 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Tuchlovice

Exkluzivní nabídka rovinatého stavebního pozemku na okraji obce Tuchlovice, kde vzniká nová zástavba rodinných domů. K pozemku jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě - elektřina, voda, plyn, kanalizace a příjezdová asfaltová komunikace s veřejným osvětlením. Územní plán umožňuje výstavbu dvoupodlažního rodinného domu s podkrovím, koeficient zastavěnosti 30 % z plochy pozemku. Obec disponuje velmi dobrou občanskou vybaveností - základní škola s krytým plaveckým bazénem a saunou, školka, obchodní středisko Coop, lékař, lékárna, obchody, park s úžasnou promenádou, letní kino, benzínová pumpa, apod. Mimořádnou nabídku volnočasových aktivit nabízí také atraktivní okolí, kde naleznete upravené cyklostezky, Zámek Lány, jehož součástí je rozsáhlý anglický park, rybník Bahňák, velký palmový skleník a přilehlá Lánská obora. Vodní dominantou oblasti je Turyňský rybník, zvaný též Záplavy, kde mj. severní část této vodní nádrže a přilehlý mokřad u vtoku potoka Loděnice byly v roce 1985 vyhlášeny přírodní rezervací o rozloze 236 hektarů. Výborné napojení na dálnici D6 (4 min) s následným dojezdem Praha Zličín (23 min. metro trasa B) nebo Praha Veleslavín (26 min. metro trasa A Nádraží Veleslavín), Kladno centrum 15 min. a Nové Strašecí 8 min. V obci je také zavedena autobusová doprava do Prahy, Kladna a Nového Strašecí. V případě zájmu o další informace, popř. prohlídku mě neváhejte kontaktovat. Děkuji a těším se na Vás. :-)

Číslo nabídky:330254Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 400 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3,99%

 Kč

Raška Vlastimil
Kontakt na makléře Raška Vlastimil

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.