RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 1918 m2, Praha

1 090 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Praha

K prodeji nabízíme podíl ¼ na souboru pozemků o celkové rozloze 1.918 m2 v Praze Zbraslavi. Všechny pozemky jsou vedeny jako druh pozemku ostatní plocha bez BPEJ. Ve stávajícím územním plánu mají využití především jako plochy TVE – Plochy sloužící pro stavby a zařízení pro zásobování teplem včetně zdrojů tepelné energie, zásobování plynem a zásobování elektrickou energií včetně výroben elektřiny. Nicméně představa zástupců obce je o využití ploch ke komerčním účelům a z těchto důvodů se zde zpracovává územní studie na využití území. Připravuje se tedy varianta, že v budoucnu by mohlo být využití pozemků právě ke komerčním účelům jako součást komerční zóny. Koupi pozemku lze tedy brát jako dlouhodobější investici. Detailnější informace poskytneme na vyžádání. Dle platného územního plánu se dále jedná o pozemky v těchto plochách: IZ – zeleň s ochrannou funkcí, oddělující plochy technické a dopravní infrastruktury od jiných ploch – celkem 2 pozemky o ploše 211 m2. ZMK – městská a krajinná zeleň s rekreačními aktivitami – 1 pozemek o ploše 22 m2. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S případnou hypotékou Vám rádi zdarma pomůžeme. V případě, že o nemovitost bude mít zájem více zájemců, majitel si vyhrazuje právo vybrat pro něj nejvýhodnější nabídku.

Číslo nabídky:330977Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Doprava:silnice

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Ing. Andrejši Petr
Kontakt na makléře Ing. Andrejši Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.