RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 6934 m2, Uhlířská Lhota

4 390 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Uhlířská Lhota

Nabízíme k prodeji lehce svažitý pozemek s nádherným výhledem v obci Uhlířská Lhota. Pozemek se nachází na konci zástavby nedaleko lesa. Celková výměra pozemku je 6 934 m2, 1 500 m2 je určených k výstavbě rodinného domu, dalších 1 500 m2 se dá využít jako zahrada a zbylých 3 934m2 je ideální pro ponechání menšího pole nebo výběhu pro koně nebo jiná zvířata. Místo je zajímavé svou polohou, blízkostí lesa a rozlohou. Nabízí se zde možnost nadstandardního bydlení s ohromnou zahradou a maximem soukromí nebo je to krásné místo pro vybudování ranče či jiného hospodářského stavení. Projekt na vrtanou studnu je hotový včetně platného stavebního povolení. Elektřina cca 100 m od hranice pozemku. Příjezd přes obecní cestu, která bude časem asfaltová. Řešením odpadu je čistička, v budoucnu možnost napojení na kanalizaci. Jedná se o poslední pozemek určený k výstavbě směrem k lesu. Na dalších pozemcích není možné stavět kvůli nedalekému ropovodu. Veškerá občanská vybavenost ve vedlejším Týnci nad Labem, výborné spojení na Prahu, Pardubice i Hradec Králové. Automobilem cca 45 minut na Černý Most. Pokud o koupi nemovitosti projeví zájem více klientů, může se nemovitost prodávat formou aukce.

Číslo nabídky:331441Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Plachá Klára
Kontakt na makléře Plachá Klára

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.