RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 92 m2, Liběšice

1 899 900,00 Kč  (Včetně provize RK)

Liběšice

V zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout nemovitost nacházející se v litoměřickém okrese, 7 km východně od Litoměřic vzdálené vesnici Soběnice, spadající pod obec Liběšice. Nabízená nemovitost je menší rodinný dům o zastavěné ploše 70 m2, který lze využít jak k rekreaci, tak k trvalému bydlení. Dům je patrový s terasou. V přízemí se nachází jedna větší obytná místnost spolu s menší kuchyní, dále je zde koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Naleznete zde i dvě technické místnosti - jedna je využívána jako kotelna, druhá slouží jako dílna. Na zápraží při vstupu do domu se nachází zděná kolna. První patro nabízí 3 místnosti: dvě jsou využívány v současnosti jako ložnice, třetí není prozatím využívána. Tato místnost čeká na budoucího majitele, aby jí dal novou tvář. Do patra vystoupáte po kamenných schodech s keramickou dlažbou a z chodby je vstup, jak na terasu, tak na půdu. Přede dvěma lety proběhla na domě menší rekonstrukce: rozvod vody do plastu a nové vytápění – nyní je zajišťováno z přízemí krbovými kamny s výměníkem, teplo je rozvedeno do radiátorů. Voda v domě je přivedena z obecní místní vodárny; odpad je řešen septikem. Elektřina je z větší části vedena po domě v mědi. Okna na domě jsou dřevěná špaletová a jsou v dobrém stavu. Střecha je sedlová, trámy jsou zachovalé, střešní krytina však postupem času uvítá výměnu. Naproti domu se nachází zahrada o užitné ploše 177 m2, která je součástí prodeje. Zahrada je využívána k pěstování zeleniny, zadní část pozemku je svažitá. Pokud hledáte bydlení pro svou rodinu, nebo víkendový odpočinek, pak tento pěkně situovaný dům na kraji vsi je pro Vás zajímavou příležitostí. Na domě budou potřeba jistě udělat nějaké úpravy, ale bydlet zde můžete hned. Ve spádové obci Liběšice, která je vzdálena cca 5 km, naleznete školku, školu, obchod, poštu i ordinaci doktora. Něco k historii vsi: Na místě dnešních Soběnic stálo sídliště pravěkého původu. První písemný doklad o vesnici je z roku 1197, kdy ves věnoval bl. Hroznata tepelskému klášteru. V letech 1693 až 1698 zde stavitel italského původu Giulio Broggio postavil barokní kostel svatého Petra a Pavla na místě staršího kostela připomínaného roku 1369. V dnešní době je snahou kostel využívat pro kulturní akce, koncerty. Pro více informací a domluvení si schůzky k prohlídce domu volejte makléřku Lucii Karasovou – telefon: 777 124 136

Číslo nabídky:332301Plocha užitná:92
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:před rekonstrukcí
Budova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Ing. Karasová Votánková Lucie
Kontakt na makléře Ing. Karasová Votánková Lucie

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.