RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1430 m2, Liberec

3 861 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Liberec

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o výměře 1430 m². Pozemek se nachází na klidném místě v Liberecké čtvrti Ostašov v sousedství rodinných domů. Pozemek vznikne rozdělením současného pozemku na více částí. K pozemku bude vybudována příjezdová komunikace s inženýrskými sítěmi (vodovod, elektřina, příprava na kanalizaci). Na příjezdové komunikaci bude budoucím majitelům zřízeno věcné břemeno jízdy a chůze. Příjezdová komunikace a sítě jsou ve fázi zhotovení projektu a k realizaci stavby by mělo dojít na začátku roku 2023. Dle platného územního plánu je pozemek v kategorii "bydlení obecné" s možností výstavby domu "předměstská zástavba – objekty středního měřítka se zahradami" o maximálně dvou podlaží. Zastavitelnost pozemku 20% při zachování 60% podílu zeleně. Pro více informací volejte makléře!

Číslo nabídky:332718Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:zdroj pro celý objektElektřina:380 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Škvor Robert
Kontakt na makléře Škvor Robert

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.