RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku, 3774 m2, Praha

9 950 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Praha

Prodej mírně svažitého pozemku o celkové výměře 3.774 m2, s vynikající cenou 2.636,- Kč za 1 m2 plochy, který se nachází v severovýchodní části lokality Hodkovičky, Praha 4, v ulici Vítovcova, kde navazuje na původní zástavbu rodinných domů a park. Uliční šířka pozemku je 80 m, průměrná hloubka je 38 m. Podle aktuálního Územního plánu hl. m. Prahy spadá pozemek do plochy „Přírodní, krajinná a městská zeleň“, s označením ZP „Parky, historické zahrady a hřbitovy“, a nelze tak na něm provést, v této chvíli, žádnou výstavbu rodinného domu nebo komerčního objektu. Pozemek navazuje z východní strany na plochu OV „Všeobecně obytné“, z jihu pak přes komunikaci na plochu OB „Čistě obytné“. Změnu na stavební plochu OV „Všeobecně obytné“, případně jeho části pro výstavbu RD, si musí vyjednat budoucí kupující sám, s ohledem na účel budoucí výstavby, případně ho směnit s Magistrátem hl. m. Prahy za stavební pozemek v lokalitách ploch OV nebo OB. Podle dostupných informací lze v ulici Vítovcova připojit budoucí stavby k obecnímu vodovodu, kanalizaci, elektřině a plynu, vše je přístupné v komunikaci.

Číslo nabídky:332804Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Doprava:MHD

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Veselý Petr
Kontakt na makléře Veselý Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.