RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 600 m2, Syrovátka

3 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Syrovátka

Dovoluji si Vám nabídnout prodej pozemku 600 m2, který je dle územního plánu určený k výstavbě rodinného domu. Pozemek se nachází ve staré zástavbě, kde územní plán umožňuje 40% zastavitelnost pozemku, je nutné zachovat urbanistickou strukturu a výškovou hladinu okolní zástavby. Na hranici pozemku jsou inženýrské sítě: elektřina, plyn, obecní vodovodní řád, kanalizace. Obec Syrovátka se nachází: po dálnici D11 (Praha - Hradec Králové), sjedete na odbočce Dobřenice - Pravy (exit 76). Projedete Dobřenice a po jednom kilometru přijedete do Syrovátky. Po trati z Hradce Králové nebo z Chlumce nad Cidlinou, vystoupíte ve stanici Dobřenice. Vlakové spojení: v Syrovátce jste ihned po vystoupení z vlaku - celý prostor nádraží prochází katastry Dobřenic i Syrovátky, ale nádražní budova je v Syrovátce. Autobusové spojení: autobusy, které projíždějí obcí, se můžete dostat do Hradce Králové, do Pardubic a do Přelouče. V obci Dobřenice cca 1 km je škola, školka, zdravotní středisko, pošta a lékárna. V případě více dotazů mě neváhejte kontaktovat. Pokud o koupi nemovitosti projeví zájem více klientů, může se nemovitost prodávat formou aukce.

Číslo nabídky:332862Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za m2Odpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 400 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Kvízová Marcela
Kontakt na makléře Kvízová Marcela

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.