RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 229 m2, Hoštice

Nedostupné, nevolat

Hoštice

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme ke koupi objekt občanské vybavenosti, který nabízí 4 bytové jednotky. Dvě jednotky o dispozici 1+kk s výměrou 32 m2 a 41 m2. A dva mezonetové byty 2+kk s výměrou 78 m2. Každý z bytů je v jiné fázi probíhající rekonstrukce. Z toho důvodu jsou k nahlédnutí vizualizace pro lepší představu.
Objekt včetně nádvoří disponuje celkovou zastavěnou plochou 156 m2. Zahrada kolem domu o výměře 418 m2 je zatím v pronájmu, ale majitel již požádal o odkup do svého vlastnictví.
Elektřina je do domu zavedena. Taktéž voda z vlastní studny hned vedle domu. Odpad je zajištěn jímkou, která je dále propojena s veřejnou kanalizací. Vytápění domu je plánováno řešit topnými tělesy s vlastními rozvaděči pro přehled o spotřebě jednotlivých bytů.
Aktuálně je dům ve fázi rekonstrukce a před kolaudací bytových jednotek. Majitel nabízí prodej domu buď to v nynější rozpracované části nebo po kompletním dokončení celé stavby.

Cena uvedena za kompletně dokončenou stavbu, v případě koupi v rozpracované části bude snížena dle fáze rekonstrukce.

Veškerá občanská vybavenost se nachází ve 2 km vzdáleném městysu Litenčice, kam vedou pravidelné spoje autobusové dopravy. Přímým spojem z Hoštic se však dá dostat i do samotného centra Kroměříže. Jedná se tak o výhodnou investici nájemního bydlení, vhodné i pro dojíždějící za prací.
Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím předložen, z tohoto důvodu v souladu s právními předpisy uvádíme energetickou tř. G.
V případě více zájemců si majitel vyhrazuje si právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Pro více informací mě kontaktujte. Těším se na Vás při společné prohlídce domu.

Číslo nabídky:332871Plocha užitná:229
Kategorie:

Nájemní domy (činžovní domy)

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:Studna
Stav objektu:V rekonstrukciBudova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.