RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1000 m2, Kupařovice

Nedostupné, nevolat

Kupařovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím prodej stavebního pozemku určeného k výstavbě samostatného rodinného domu v Kupařovicích. Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru o celkové ploše 1000 m2. Uliční šíře pozemku je 20 m a délka 50 m. Veškeré inženýrské sítě jsou připraveny na pozemku (přípojka plynu, elektřiny, vodovodního a splaškového kanalizačního řádu)


Dle aktuálně platného územního plánu je možné na pozemku vybudovat samostatný rodinný dům o jednom nadzemním podlaží a podkrovím, a to při indexu zastavitelnosti 30 % (možnost zastavěné plochy až 300 m2).

Kupařovice jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji vzdálené necelých 30 min jízdy autem jižně od Brna a necelých 10 min z Pohořelic. Rozkládají se v Dyjsko-svrateckém úvalu, v přírodním parku Niva Jihlavy. Žije zde 351 obyvatel. Obec spadá do mikroregionu Ivančicko. Oblast je charakteristická pěstováním vinné révy a výrobou vína. Vinařské obce mikroregionu spadají do znojemské vinařské podoblasti. Na území mikroregionu tečou tři řeky a to Oslava, Rokytná a Jihlava.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího podle svých parametrů.

V případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:332874Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:zdroj pro celý objekt, dálkový vodovod, StudnaElektřina:230 V, 400 V
Doprava:silnice, autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.