RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chaty, 50 m2, Plasy

950 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Plasy

Nabízíme k prodeji rekreační chatu v katastru obce Babina, nedaleko bývalé hájovny Čečín u křížení zelené a modré turistické značky. Objekt je umístěn v lese u zpevněné cesty v mírném svahu s výhledem do údolí. VIDEO: https://youtu.be/9ZXFNeci4wU

Chata je přízemní zděná s využitým podkrovím pod sedlovou střechou s pálenou krytinou. Okapy a svody pozink plech, okenice dřevěné bytelné. Dveře plné dřevěné se zámkem FAB. Vytápění tálovými kuchyňskými kamny, ve společenské místnosti jsou krásná kachlová "krbokamna". Pokud mi někdo bude schopný poradit přesnější specifikaci, rád to tu opravím. Interiér je z velké míry obložen dřevem, ze stejného materiálu jsou i schody nahoru a celé podkroví. Rozvod elektřiny 12V, osvětlení zajišťuje soustava LED žárovek.

Přes cestu je bouda sloužící jako sklad nářadí, garáž na kola, případně nouzové místo na spaní při velké návštěvě. Všechny konstrukce dřevěné, střecha nová krytá asfaltovou lepenkou. V podlaze je vyhloubená přírodní "lednice". Nahoře v lese je umístěno suché WC ve formě kadibudky.

Voda je k dispozici v asi 150 m vzdálené udržované studánce u přítoku do většího rybníka.

Všechny objekty se nachází na pozemcích Lesů ČR, na chatu a boudu je uzavřena řádná smlouva o pronájmu stavební parcely a povolení ke vjezdu, na požádání samozřejmě předložíme.

Absenci energií a dalších vymožeností dnešní doby, signál tu je, nahrazuje absolutní klid a samota. V okolí lesy, houby, cyklotrasy, možnost výletů do údolí řeky Střely. Nákupy cestou nebo v nedalekých obcích, parkování auta hned vedle chaty. Možnost využití blízkého okolí objektu v míře a intezitě rozumné. Venkovní dřevěný stůl si klidně obnovte, nálety nikdo nehledá, motorovou pilu na velké stromy nechte doma.

Číslo nabídky:333583Plocha užitná:50
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:velmi dobrýTopení:lokální tuhá paliva
Budova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Tomáš Jirkovský
Kontakt na makléře Ing. Tomáš Jirkovský

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.