RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 567 m2, Praha

9 495 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Praha

Hledáte pozemek ke stavbě rodinného domu, v dosahu přírody, a přitom kousek od centra Prahy? Nyní máte jedinečnou příležitost, která se neopakuje často. Prodáváme kompletně zasíťovaný stavební pozemek, který je připraven pro stavbu rodinného bydlení. Nachází se v Kbelích, v klidné rezidenční zástavbě rodinných domů. Rozlohu má 567 m2. Pozemek je již oplocený a na místě je postaveno zázemí pro úschovu nářadí či pro potřeby stavby samotné. Připravena je rovněž přípojka elektřiny a již zmíněné sítě (voda + plyn + kanalizace). Přímo u pozemku (20 metrů) se nachází autobusová zastávka Zamašská, základní škola je pouhé 2 autobusové zastávky od parcely. Autobusem se za 10 minut dostanete na zastávku metra Letňany. Autem budete v centru Prahy zhruba za 20 minut. Pražské Kbely jsou vyhledávanou lokalitou pro bydlení a spadají pod území městské části Prahy 19. Oblíbené jsou pro svůj klid, přírodu v okolí, výbornou dopravní dostupnost i plnou občanskou vybavenost. Nedaleko to budete mít například do lesoparku Letňany, v létě zase na krásné koupaliště v Čakovicích. Jedná se o jedinečnou nabídku, neboť v okolí již příliš mnoho možností ke stavbě rodinného domu není a nebude, ostatně jako v celé Praze. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:334132Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Červ Daniel
Kontakt na makléře Červ Daniel

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.