RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej skladovacího prostoru, 700 m2, Vimperk

18 950 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Vimperk

Nabízíme k prodeji nově budované víceúčelové, zateplené skladovací či výrobní prostory s administrativní částí ve Vimperku. Součástí jsou dvě nákladové rampy a venkovní manipulační plocha. Objekt je velmi dobře situovaný a dostupný, přímo u mezinárodní silnice a nedaleko hraničního přechodu do Německa. V současné době je ve výstavbě a bude dokončen do 1.7.2022. Hala je ocelové konstrukce s opláštěním polyuretanovými panely tloušťky 10 cm, budova má plastová okna, na podlahách je litý beton, sekční průmyslová vrata zn. Hörmann jsou lamelová el. ovládaná. Administrativní část je přízemní sestavená z montovaných modulů, které mimo kanceláře obsahují kuchyňskou linku, sprchu a toaletu. Objekt je připojen na obecní vodovod a kanalizaci, elektřinu a plyn. Výhodou je dálkově regulovatelné vytápění. Nemovitost je vhodná pro využití: např. lehká výroba, montáže, centrální sklady, logistické centrum, potravinářská výroba, kompletní zázemí e-shopu různého sortimentu či jiné služby. Celý objekt bude vybaven WiFi připojením, chráněn zabezpečovacím kamerovým systémem. Příjezd je po místní asfaltové komunikaci určenou i pro kamionovou přepravu, venkovní manipulační plochy a parkoviště budou mít nový asfaltový povrch. V případě potřeby je možné areál rozšířit o další prostory vedlejší vybudované a používané víceúčelové haly, která je postavena na sousedním pozemku s výměrou 2048 m2 a užitnou plochou 907 m2. V případě zájmu o další informace jsem Vám kdykoliv k dispozici na níže uvedených kontaktech.

Číslo nabídky:334799Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1
Jednotka:za nemovitostStav objektu:novostavba
Budova:montovaná

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Ing. Janeček Luboš
Kontakt na makléře Ing. Janeček Luboš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.