RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 3+kk, 107 m2, Praha

12 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Praha , Praha 8

V samotném srdci Karlína, pár kroků do centra i na metro Vám exkluzivně představuji tento přízemní 3+kk byt s 24m2 terasou a sklepem v suterénu domu. Byt je složen z chodby, dvou prostorných ložnic (30m2 a 14,5m2), jídelny s kuchyňským koutem (16m2), koupelny s toaletou, terasy a sklepa v suterénu. Dům je před revitalizací a protože zdi terasy spadají do společného majetku domu, počítá se i s její revitalizací. (Už je vybrána firma, která bude revitalizaci provádět a už je podepsána smlouva všemi majiteli bytových jednotek.) Koupě bytu v Karlíně je skvělá investice. Dnes už rezidenční a businessová čtvrť v jednom nabízí aktivní společenský život s docházkovou vzdáleností do centra Prahy, v blízkosti parků a zeleně, s příjemnými kavárnami, kvalitními pekárnami, restauracemi a veškerou občanskou vybaevností. Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou. Zavolejte mi a dohodněme si termín prohlídky pár kroků od Karlínského náměstí. In English: In the very heart of Karlín, a few steps from Karlin Square. Within walking distance to the center and the metro, I exclusively present this ground floor 3+kk apartment with a 24m2 terrace. The apartment consists of a hallway, two spacious bedrooms (30m2 and 14.5m2), dining room with kitchen (16m2), bathroom with toilet, terrace and a cellar in the basement. The terrace walls belong to the building co-propriety but will soon be renovated. They have already selected a company to carry out the renovation and a contract has already been signed by all apartment owners. Buying an apartment in Karlín is a great investment. The residential and business district in one offers an active social life with walking distance to the center of Prague. Close to parks and greenery, with pleasant cafes, quality bakeries, restaurants and all civic amenities. Personal property can be financed by a mortgage. Get in touch and arrange a viewing.

Číslo nabídky:334912Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1Typ:

Prodej

Počet podlaží:4Podkategorie:

3+kk

Jednotka:za nemovitostStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Šebelíková Dominika Dowinton
Kontakt na makléře Šebelíková Dominika Dowinton

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.