RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 285 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Židenice

-- Hledáte v Brně bydlení pro Vaši velkou či vícegenerační rodinu?
-- Potřebujete dostatek prostoru k propojení Vašeho bydlení s podnikáním?
-- Jste investor a hledáte dům na atraktivním a velice klidném místě k vybudování několika bytových jednotek?

Pak vítejte na adrese Viniční 162 v brněnských Židenicích a dovolte mi představit Vám nemovitost, která nejen výše zmíněné dokáže nabídnout.

Čtyřpodlažní budova o zastavěné ploše a nádvoří 113m2 je součástí řadové zástavby ulice, kdy uliční část je orientována na severovýchod, vnitroblok a zahrada s výměrou krásných 250m2 pak na velice příjemný jihozápad. Zahrada s rozměry cca 35m x 7,5m je zatravněná a mírně kaskádovitá. Ovšem pozor - především je to opravdu klidné, tiché a slunné místo, jakkoliv byste se zdráhali takové benefity v rušném městě očekávat. Vyšší patra domu nabízejí navíc krásný výhled na město.

Dům je v původním stavu a je určený k celkové rekonstrukci, ačkoliv dílčí modernizace zde již proběhly. Uliční část domu je zateplená, v celém domě jsou plastová okna s izolačními dvojskly, nedávno byla zbudována nová přípojka elektřiny a vody, je zde nová kanalizační přípojka.

Současné dispozice domu vychází z původní koncepce rodinného bydlení v lokalitě Židenic. Dům však disponuje čtyřmi podlažími a nabízí se zde varianta přestavby na 3 bytové jednotky s možnými dispozicemi 3+1 o výměrách cca 70-80m2. První podlaží domu, na které volně navazuje zahrada, pak může být ponecháno jako zázemí domu, anebo zde může vzniknout "ateliér".

Dispozice: zastavěná plocha a nádvoří 113m2, užitná plocha cca 75m2 každé z obytných pater (nyní dvě, budoucí záměr čtyři), zahrada 250m2, celková plocha parcely 363m2 (zastavěná plocha a nádvoří + zahrada).

Rád Vám nemovitost představím osobně, než se tak stane, doporučuji Vám ke shlédnutí video-prohlídku a také 3D model celého domu v současném stavu.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce. PENB v řešení.

Číslo nabídky:334977Plocha užitná:285
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:4Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:před rekonstrukcí
Budova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.