RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chalupy, 150 m2, Opatovice I

3 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Opatovice I

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízím prodej malebné chalupy v obci Opatovice I v okrese Kutná Hora. Jedná se o dvě budovy pod jedním číslem popisným, které jsou umístěné na pozemku o celkové výměře 1242 m2. Pozemek je ve dvou výškových úrovních, což umožňuje užívání jak k rekreaci, tak k pěstování ovoce, zeleniny i okraných dřevin. Výhodou je též absolutní soukromí a krásný výhled do obce, lesa a na přilehlý rybník. Stáří chalupy je asi 100 let, oba objekty byly celá léta pravidelně udržovány a aktivně využívány k víkendovým a dovolenkovým pobytům, jsou tedy v dobrém stavu. V průběhu let byly prováděny potřebné opravy a rekonstrukce, v jednopodlažní budově byla vybudována komfortní koupelna. Byla plánována rekonstrukce střechy a vybudování septiku. Do obou domů je zavedena voda z hloubkového vrtu, která je pravidelně kontrolovaná a byla vždy pitná. Na pozemku je dále druhá kopaná studna, která je využívána jako užitková a také k zalévání zahrady. Oba objekty jsou vytápěny jak kamny na tuhá paliva, tak elektrickými přímotopy, v koupelně je elektrické podlahové vytápění. Obec je zasazena do krásné přírody, v blízkosti několik rybníků, les, místo nabízí spoustu volnočasových a sportovních aktivit. Dostupnost z Prahy je velmi komfortní s dojezdem cca 1 hod z centra města. Vhodné tedy pro víkendové rekreace, případně i pro trvalé bydlení. V obci se nachází sportovní a restaurační areál, prodejna, pošta a další občanská vybavenost je pak v Červených Janovicích a Zruči nad Sázavou.

Číslo nabídky:335547Plocha užitná:150
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Voda:zdroj pro celý objekt, StudnaElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:dobrýBudova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Gregorová Hana
Kontakt na makléře Gregorová Hana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.