RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej skladu, 3745 m2, Vimperk

37 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Vimperk

Prodej nových logisticko-výrobních prostorů s administrativní částí, kancelářemi a možností dalšího rozšíření, Vimperk Nabízíme k prodeji 2 víceúčelové, zateplené skladovací či výrobní haly s kancelářemi, administrativní částí popř. obchodem - vzorkovnou ve Vimperku. Objekty jsou velmi dobře situované a dostupné, přímo u mezinárodní silnice a mohou tvořit jeden funkční celek či se prodávat samostatně. Velkou výhodou je také nedaleký hraniční přechod do Německa. V současné době je jeden objekt využíván jako skladovací prostory s administrativním zázemím. Na administrativní část navazuje skladovací hala ocelové konstrukce se zděnou vyzdívkou. Opláštění celého objektu tvoří polyuretanové panely tloušťky 10 cm, budova má plastová okna, na podlahách je litý beton, sekční průmyslová vrata zn. Hörmann jsou lamelová el. ovládaná. Administrativní část je zděná se sedlovým krovem, má nová plastová okna, na podlaze je keramická dlažba. Nyní je využívána jako recepce a prostorné kanceláře s kuchyněmi a sociálním zázemím. Je možné využít také jako vzorkovnu či prodejní - výdejní prostory. Objekt je po celkové kompletní rekonstrukci, která byla realizována v r. 2020. Nemovitost je vhodná pro okamžité využití: např. lehká výroba, montáže, centrální sklady, logistické centrum, potravinářská výroba, kompletní zázemí e-shopu různého sortimentu či jiné služby. Celý objekt je vybaven WiFi připojením, je chráněn zabezpečovacím kamerovým systémem. Pro zaměstnance je vstup přes elektronický evidenční systém. Příjezd je po místní asfaltové komunikaci určenou i pro kamionovou přepravu, venkovní manipulační prostory a parkoviště mají nový asfaltový povrch, vjezd do areálu je dálkově ovládanou křídlovou bránou. Druhá hala s kancelářemi je ve výstavbě, kolaudace bude v červenci 2022. Součástí haly jsou dvě nákladové rampy a venkovní asfaltová manipulační plocha. Hala je ocelové konstrukce s opláštěním polyuretanovými panely tloušťky 10 cm, budova má plastová okna, na podlahách je litý beton, 3 sekční průmyslová vrata zn. Hörmann jsou lamelová el. ovládaná. Administrativní část je přízemní sestavená z montovaných modulů, které mimo kanceláře obsahují kuchyňskou linku, sprchu a toaletu. Objekty jsou připojeny na obecní vodovod a kanalizaci, elektřinu a plyn. Výhodou je dálkově regulovatelné vytápění. V případě potřeby je možné areál rozšířit o další prostory, více informací Vám rád poskytnu na uvedených kontaktech.

Číslo nabídky:335765Plocha užitná:1600
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:velmi dobrýBudova:montovaná

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Ing. Janeček Luboš
Kontakt na makléře Ing. Janeček Luboš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.