RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 140 m2, Kunovice

2 699 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Kunovice

Z pověření insolvenčního správce nabízíme k prodeji rodinný dům na okraji obce Kunovice (okr. Vsetín) V 1. nadzemním podlaží se nachází z východní strany vstup do domu, na pravé straně ode dveří samostatné WC. V centrální části se nachází schodiště s výstupem do 2. NP. Po levé straně je z chodby vstup do koupelny, dále do pokoje s orientací na východní stranu a na konci chodby do velkého pokoje s orientací na jižní stranu. Pod schodištěm do 2. NP se nachází vstup na schodiště do sklepa, který je tvořen v pravé části prostorem využívaný jako skladiště, následně je vstup do technické místnosti s el. bojlerem. V severní části domu je pak místnost se dvěma malými sklepními okny nad úrovní terénu v podezdívce domu. Dům je částečně podsklepen. Ve 2. NP je z chodby naproti schodišti vstup do 2 menších pokojů. Po pravé straně vstup do většího pokoje s orientací na jižní stranu. Z inženýrských sítí je dům napojen na přípojku elektřiny, kanalizace a vody. Vytápění budovy není dokončeno, jsou instalovány rozvody do nových radiátorů. Ohřev teplé vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Zapojení elektrických rozvodů, jakož i radiátorů není dokončeno. Na dům navazuje přízemní dřevěný objekt garáže a kůlny s pultovou střechou ze severní strany objektu spolu s dalšími venkovními úpravami. Neudržovaná malá zahrada je oplocena. V obci Kunovice je základní škola 1.-5.ročník a mateřská škola. V místě provozuje praxi praktický lékař pro dospělé. Je zde jedna prodejna potravin a dvě pohostinství. Kunovice leží na úpatí Hostýnských vrchů ca 12 km od Valašského Mezíříčí

Číslo nabídky:335797Plocha užitná:140
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:V rekonstrukciBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Buráňová Kamila
Kontakt na makléře Buráňová Kamila

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.