RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 158 m2, Klobouky u Brna

Informace u makléře

Klobouky u Brna

Exkluzivně nabízíme k prodeji starší řadový rodinný dům 3,5+1 v Bohumilicích, které patří pod město Klobouky u Brna.

Dům je umístěn v centru Bohumilic na ulici s minimálním provozem. Pozemek je rovinatý, v zadní části se mírně zvyšuje s mírným sklonem na jihozápad.
Dům je přízemní, nepodsklepený. Z chodby je vstup do 5ti neprůchozích místností. V pravém dvorním křídle v zadní části domu jsou bývalé hospodářské místnosti. Na kraji domu je průjezd do prostorného dvora.
Nad obytnými místnostmi a dvorním křídlem je půda, která se dá v rámci celkové rekonstrukce využít pro půdní vestavbu s dalšími obytnými místnostmi.

Dům je ze smíšeného zdiva (nepálená a pálená cihla) a je určen k celkové rekonstrukci. Rozvody elektřiny, vody a odpadů jsou původní a také určeny k rekonstrukci. K domu je přivedena elektřina a plyn, elektroměr je odpojen a plynoměr byl demontován. Dům není připojen na vodovod, vedení vodovodu je před domem. Kanalizace je řešena jímkou.
V domě není instalováno topení.

Užitná plocha obytné části domu je cca 105 m2, užitná plocha bývalých hospodářských prostor je cca 53 m2. Půda nad domem a průjezdem má plochu cca 75 m2, půda nad dvorním křídlem má plochu cca 60 m2.
Celková plocha pozemku je 712 m2, zastavěná plocha cca 296 m2.

Bohumilice jsou součástí města Klobouky u Brna, kde je širší občanská vybavenost - ZŠ, MŠ, městské víceleté gymnázium, městská střední odborná škola, pošta, supermarkety, muzeum, knihovna, lékárna a sportovní zařízení.
V Kloboukách je dále autobusová a železniční stanice. Lze využít přímé autobusové spojení na autobusové nádraží Zvonařka v Brně. Vzdálenost do Brna je cca 36 km (cca 28 min. autem), Hustopeče jsou vzdáleny cca 23 km (23 min. autem).

Pro více informací a prohlídku domu kontaktujte makléře.

Číslo nabídky:335973Plocha užitná:158
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:jímkaVoda:Studna
Stav objektu:špatnýBudova:smíšená
Ing. Kratochvila Michal
Kontakt na makléře Ing. Kratochvila Michal

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.