RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1153 m2, Ohrobec

8 500 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Ohrobec

Exkluzivně nabízíme k prodeji velmi pěkný, rovinatý pozemek v zastavěné části Ohrobce/Károva v ulici Meruňková. Pozemek byl oddělen z větší parcely, kde se již nachází RD. V širším okolí i sousedství je novější výstavba. Na pozemku byl sad, stromy majitel případně pokácí. Příjezdová cesta k pozemku má dostatečnou šířku 4 m. Na pozemku je možno dle územního plánu postavit samostatný dům nebo dvojdomek, maximální zastavěnost až 345 m2. Na plochách jsou přípustné stavby o maximálně dvou nadzemních podlažích s maximální výškou 8 m nebo stavby přízemní s možným využitelným podkrovím s maximální výškou 9 m nad průměrnou niveletou rostlého terénu přiléhajícího ke stavbě. K pozemku vede asfaltová příjezdová silnice, je zde zavedena elektřina, napojení je na veřejný vodovod i kanalizaci. Obec Ohrobec je klidné místo na jižním okraji Prahy. Poblíž obce západním směrem je přírodní rezervace "Homole" s krásným výhledem na řeku Vltavu. Přímo v Ohrobci je k dispozici menší obchod, v nedaleké Zvoli pak mateřské školky, 1. stupeň základní školy, pošta, v přilehlých Dolních Břežanech jsou pak všechny další služby a nákupní možnosti. Velkým přínosem je i pražská integrovaná doprava (bus č. 331 a č. 333 ), která zajišťuje dobrou dopravní obslužnost. Jedná se o skvělou příležitost postavit si dům na krásném klidném místě v přírodě s velmi dobrou dostupností do Prahy. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Číslo nabídky:335985Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Bc. Kolouchová Jana
Kontakt na makléře Bc. Kolouchová Jana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.