RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej vinného sklepa, 69 m2, Milotice

Nedostupné, nevolat

Milotice

Pozemek má dvě parcely, a to první o velikosti 139 m2, jehož součástí je stavba a další o velikosti 69m2, celkem tedy 208 m2.
Samotný sklep má 3 výšková patra.
V podzemí je samotný vinný sklep, šířka sklepa jsou 3m, jeho délka je 12 m.
V přízemí se nachází pracovní místnost o velikosti 18 m2.
Do prvního patra vejdeme bočními schody a jsou zde dvě místnosti. První místnost je na posezení o velikosti 18,5 m2, druhou místností je kuchyňka o v 1.patře je kuchyňka s rozlohou 15m2.
Budova má také půdní prostor, který sloužil jako úložní.
Malebná vesnička Milotice se nachází v Jihomoravském kraji, okres Hodonín, 6 km jižně od Kyjova. Milotice jsou obec, která má dlouhou historickou minulost, nejzajímavějším místem je barokní zámek s parkem a bažantnicí. Střed vesnice patří barokní stavbě kostela Všech svatých, k němuž patří především protější milotická fara z poč. 18.století.
V areál vinných sklepů Šidleny se každoročně koná Národopisný festival kyjovského Dolňácka se stovkami krojovaných účastníků.
Hledáte prostor pro posezení se svými přáteli nebo investiční příležitost? Toužíte po tom si sami vyrobit vlastní víno nebo sklep pronajímat na společenské akce?
Ve všech případech vás čeká kraj, který nabízí krásu kyjovských krojů, podmanivé hudby, temperamentního tance a zpěvu. A k tomu dobré víno z vinic, obklopující celý areál Šidlen na Slovácku.
Majitel si vyhrazuje vybrat kupujícího dle vlastních kritérií.

Číslo nabídky:336005Kategorie:

Malé objekty, garáže

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 VStav objektu:dobrý
Budova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.