RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 115 m2, Pohořelice

6 390 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Pohořelice

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízím ke koupi RD o dispozici 4+1 ve městě Pohořelice. Dům je možné ihned obývat, zasloužil by si však jisté opravy. Původní stáří je datováno na 30. léta minulého století, v 60. letech bylo dostaveno do dnešního stavu. V roce 2003 byla vyměněna střešní krytina, laťování a klempířské prvky. V témže roce bylo nově provedeno ústřední topení. V roce 2004 byla zateplena fasáda a vyměněny venkovní dveře a okna za plastové. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě, zásobování vodou může být částečně řešeno i z vlastní studny. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel, regulovat teplotu v obytných místnostech můžete spínacím termostatem. K domu náleží dvorek a neoplocená zahrada o výměře 800 m2. Na domě vázne věcné břemeno užívání, které bude při prodeji vymazáno. V případě více zájemců bude prodáno nejlepší nabídce. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:336720Plocha užitná:115
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:Před rekonstrukcíTopení:lokální plynové
Budova:smíšenáDoprava:dálnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.