RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej garáže, 18 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi zděnou garáž na vlastním pozemku v uzavřeném garážovém dvoře na rohu ulic Koperníkova a Kosmákova v brněnských Židenicích.

Zděná garáž o zastavěné ploše 18m2 se nachází na vlastní parcele č. 6031/4 (k.ú. Židenice), která je také předmětem prodeje. Stavba je součástí řadové zástavby jednopodlažních budov bez čísel evidenčních v uzavřeném areálu garáží, který je od ulice oddělen zdí a kovovou vjezdovou bránou. Areál garáží byl vybudován v roce 1988 a ve vnitřním traktu se nachází celkem 16 garáží.

Garáž je připojena k elektřině, která je uvnitř rozvedena a je zde také vlastní podružný elektroměr. Ve společném nádvoří je k dispozici kohoutek s "městskou" vodou, který je na zimu vypínán. Nádvoří má zpevněný asfaltový povrch a je odkanalizováno.

V zadní části garáže (cca 40% plochy) je zbudována šikovná plošinka, která slouží k uskladnění věcí a rozšiřuje tak skladovací možnosti prostoru.

Velkou výhodou právě této nabízené garážové jednotky může být fakt, že díky kaskádovitému uspořádání jednotlivých staveb je možné zaparkovat i před vraty Vaší nové garáže a sousedé stále budou moci i přes Vaše vozidlo volně vjíždět do svých garáží. Pokud Vaši novou garáž využijete k uskladnění věcí, stále tak budete mít možnost pohodlně zaparkovat bez večerního kroužení po širém okolí.

Rozměry, které Vás jistě zajímají:
530cm - delší strana garáže (hloubka)
270cm - kratší strana garáže (šířka)
237cm - výška stropu
220cm - šířka vrat (od konstrukce zdvihu vrat)
184cm - výška vrat

Garáž je vyklizená a ihned k dispozici novému majiteli.

Pro více informací či sjednání prohlídky mě prosím kontaktujte telefonicky či emailem.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Číslo nabídky:336963Kategorie:

Malé objekty, garáže

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:dobrý
Budova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.