RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej restaurace, 186 m2, Lipov

Nedostupné, nevolat

Lipov

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi stavbu občanské vybavenosti v obci Lipov na jižní Moravě. Stavba leží na zastavěné ploše a nádvoří o výměře 561 m2 a pochází z druhé poloviny 30. let minulého století. V dnešní době je zde zaběhnutá místní hospoda, nazvaná jako Hospoda na Rožku. Objekt má momentálně dvě garáže o celkové výměře 38 m2, dva sklepy o výměře 13 m2, dvůr s posezením o výměře 135 m2, bytový prostor o celkové výměře přibližně 62 m2 s dispozicí 2+kk, prostory hospody o výměře 82 m2 s kapacitou 40 míst k sezení a sklad o výměře 31 m2. Stavba je napojena na veškeré inženýrské sítě. O teplo objektu a teplou vodu se stará plynový kotel a bojler s umístěním ve sklepě.

Dle platného územního plánu města Lipov se stavba nachází v plochách smíšených a obytných vesnických. Nový majitel bude mít možnost využít objekt k samotnému podnikání, kombinaci podnikání a bydlení nebo může objekt přestavět pouze k bydlení.

Obec Lipov se nachází v blízkosti Veselí nad Moravou a města Strážnice. Situována je na Slovácku v jeho subregionu Horňácka. Umístěním leží obec na úpatí Bílých Karpat pod Velkou Javořinou na moravsko-slovenském pomezí. Tato oblast nabízí mnoho kulturních akcí. Turisticky je zde vhodná poloha vzhledem k blízkosti např. národní přírodní rezervace Čertoryje, Velké Javořiny, skanzenu ve Strážnici, větrného mlýnu v Kuželově a mnoho dalšího. Stavba je přímo u hlavní silnice, a vybízí tak k zastavení projíždějící cyklisty nebo řidiče automobilů. Přímo obec nabízí veškerou občanskou vybavenost. Najdete zde školu a školku, obchod s potravinami, lékaře, poštu, koupaliště a dopravní spojení pomocí autobusu a vlaku.

Financování: V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Energetický štítek zatím nebyl předložen, proto uvádíme třídu – G.

Pokud uvažujete o podnikání v této lokalitě, tak se neváhejte ozvat a zarezervujte si svůj čas prohlídky.

Petr Buček, Váš osobní realitní makléř.

Číslo nabídky:337804Plocha užitná:188
Kategorie:

Hotely, penziony a restaurace

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V
Stav objektu:velmi dobrýTopení:ústřední plynové
Budova:cihlováDoprava:vlak, silnice, autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.