RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 112 m2, Kroměříž

7 924 800,00 Kč  (Včetně provize RK)

Kroměříž

Ve výhradním zastoupení majitele Vás zveme na prohlídku 8 dvoupodlažních rodinných domů v Kroměříži - v části Těšnovice. Tento inzerát se týká rodinného domu označeného A3 se zahradou 508 m2. Inspirujte se pohledem na vizualizace a načerpejte klidnou venkovskou atmosféru místa Těšnovice – v části Záhumenice, kde se tyto domy nachází. Všechny domy mají užitnou plochu 112 m2, skládají se ze dvou nadzemních podlaží a jsou orientovány na dvě světové strany, Sever a Jih. Dispozice domů je 4 + kk. Zástavba je situována ve dvou řadách v neprůjezdné ulici. Ke každému domu přiléhá příjemná venkovní terasa s krytým parkováním pod pergolou pro 1 – 2 osobní vozidla. Vlastní zahrady se u domů rozlohou pohybují od 460 m2 – do 550 m2, z nichž některé jsou kaskádovitě umístěny s krásným výhledem na panorama Kroměříže. Rodinné domy jsou postaveny z IQ systému od společnosti YTONG. Zastavěná plocha domů je 10 x 7,5m. Příprava na osazení venkovních žaluzií. Vytápění a ohřev TUV je provedeno velmi úsporným tepelným čerpadlem. Podlahové teplovodní vytápění pro celý dům s centrálním řízením okruhů. Okna plastová zasklená trojsklem. Masivní zateplení podlahy a stropu. (řez skladbou přízemí 32 cm a stropu – střechy nad druhým podlažím 45 cm) Oplocení pozemku. Bonusem je, že v sousedství již není možná další výstavba. Plánovaný rok dokončení výstavby prosinec 2022 či dle zájmu zájemců dříve. Energetický průkaz náročnosti budovy (PENB) - B. Postup při koupi: 1/ Rezervační záloha - do 3 dnů od podpisu Dohody o složení blokovacího depozita 2/ 60% záloha - do 10-ti dnů od podpisu Budoucí kupní smlouvy 3/ 15% záloha - do 10- ti dnů po dokončení vnitřních omítek 4/ 15% záloha - do 10-ti dnů po dokončení kompletací a venkovních úprav 5/ 10% doplatek kupní ceny - do 15-ti dnů po dokončení zahradních úprav, kolaudaci a podpisu Kupní smlouvy Vícepráce: Pokud si budoucí vlastník objedná práce, které nejsou součástí standardu, sepíše se o tom dodatek smlouvy a tyto práce se platí odděleně od platebních podmínek základní smlouvy. Lokalita/okolí: Domy se nachází ve výborné dostupnosti na dálnici D1 směr Brno a Zlín (7,5 km). Plánovaná je i výstavba dálnice D49 mezi Hulínem a Fryštákem, která má spojit střední a východní Moravu se Slovenskem. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti do 5 km či přímo v místní části Těšnovice. Mateřská školka, základní škola, střední školy a gymnázia, Vysoké školy, obchodní centra, Lidl, cukrárny, kavárny, restaurace i pošta. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. V případě více zájemců na jeden či více domů, bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce. Pokud Vás některý z domů či všechny zaujaly, zavolejte mi. Budu se s Vámi těšit na osobním setkání či přímo prohlídce těchto již rozestavěných domů. Vaše realitní makléřka Jana Barabášová RE/MAX Delux

Číslo nabídky:338013Plocha užitná:112
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:ve výstavbě (hrubá stavba)Budova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.