RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej , 433 m2, Chrudim

18 400 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Chrudim

Exkluzivně nabízíme na prodej kompletně zrekonstruovaný objekt lékařských služeb s lékárnou v centru Chrudimi. Nemovitost v nabídce tvoří čtyřpodlažní objekt s výtahem se třemi nadzemními a jedním podzemním podlažím, samostatná garáž 27 m2 s výklopnými vraty, dlážděné parkoviště pro celkem 7 vozidel a dva skladové přístavky, to vše na pozemku o celkové výměře 716 m2. Pozemek je oplocený/obezděný s vjezdem regulovaným elektricky ovládanou pojízdnou bránou. Objekt lékařských služeb o zastavěné ploše 141 m2 (11,5 x 12,5 m) má celkovou podlahovou plochu 433 m2 a dispozičně je členěn následovným způsobem: suterén - míchárna čajů, přízemí - lékárna, 1. patro - dvě lékařské ordinace se zázemím (gynekologie, revmatologie) a 2. patro/podkroví - gynekologická ambulance. Externě přistavený výtah obsluhuje přízemí - 1. patro - podkroví. Vnitřně jsou jednotlivá podlaží propojena schodištěm.
Všechny prostory jsou pronajaté. Jednotlivá podlaží mají své vlastní plynové kotle a taktéž mají své separátní elektroměry. Průkaz energetické náročnosti byl zadán ke zpracování a bude předán před podpisem kupní smlouvy. Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte makléře. Na vyžádání u makléře je taktéž k nahlédnutí stavební dokumentace, půdorysy a informace o nájemních smlouvách k jednotlivým pronajímaným prostorům a o výnosech z pronájmů.
Pokud o koupi nemovitosti projeví zájem více klientů, může se nemovitost prodávat formou aukce.

Číslo nabídky:338196Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:1Typ:

Prodej

Počet podlaží:4Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:Po rekonstrukciBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Slavotínek Jaroslav
Kontakt na makléře Mgr. Slavotínek Jaroslav

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.