RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 3+1, 128 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

V exklusivním zastoupení nabízím byt 3+1 v secesní vile na ulici Jiříkovského v Masarykově čtvrti s garáží a podílem na zahradě.

Těchto nemovitostí je trhu jako šafránu, pokud hledáte nemovitost, kde skloubíte bydlení ve středu Brna s klidem a pohodou, možností parkování v pěším dosahu centra města, je tato nabídka určena přímo Vám.

Bytová jednotka v prvním nadzemním podlaží má podíl na společných částech domu 134,7 m2.

Po kamenném schodišti se dostaneme do vstupní haly o rozloze 21 m2, ze které jsou samostatné vstupy do obývacího pokoje orientovaného do ulice o velikosti 27,5 m2, ložnice 22 m2 ze které jsou dva vstupy do samostatné šatny o výměře 6,6 m2.

Z haly je přímý vstup do koupelny o rozloze 7 m2 a samostatné toalety 2,5 m2.

Dalšími dveřmi je vstup do kuchyně o rozloze 22 m2 ze které je stejně jako ze druhé ložnice 18 m2 přímý vstup na terasu o velikosti 24 m2 orientovanou u zahrady domu.

Na terase můžete trávit společné chvíle s rodinou, přáteli, ať již při grilování nebo podvečerní siestě v naprostém klidu vnitrobloku za cvrdlikání ptáků uprostřed centru města.

Jako dostatečný úložný prostor poslouží dva sklepy o velikosti 15 m2 a 12,5 m2 a společný sklep s dalším vlastníkem nemovitosti sloužící jako kolárna, či na uložení kočárku.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku.
Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Realitní kancelář REMAX Delux zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost za jejich úplnost, správnost a přesnost.

Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci Smlouvu kupní a Smlouvu o advokátní úschově.

Nadchla Vás tato nemovitost stejně jako mě?!

Zavolejte mi, jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:338210Plocha užitná:134
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1
Typ:

Prodej

Počet podlaží:2
Podkategorie:

3+1

Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.