RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zahrady, 585 m2, České Budějovice

2 090 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

České Budějovice

Prodej zahrady v klidné části Českých Budějovic. Zahrada v ulici Mikuláše Faulfiše v klidné části města, která je určena k dalšímu rozvoji a bydlení. Je zatravněná, středně svažitá s několika ovocnými stromy. Na pozemku je v současnosti plechová garáž k uskladnění nářadí a zahradního nábytku. Pozemek je ze 2 stran oplocen. Přímo k pozemku vede asfaltová silnice, vjezd na pozemek je uzamykatelnou branou. U pozemku je pilíř s přívodem elektřiny, přípojky vody a kanalizace jsou ve vzdálenosti cca 60 m pod asfaltovou silnicí v ulici Blahoslavova. V okolí jsou převážně zahrady s chatami, nedaleko také rodinné domy. Tato lokalita se bude dále rozvíjet, vznikne nová dopravní infrastruktura, v několika etapách je plánováno zhotovení ZTV pro celou lokalitu. Pro bližší informace mne neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:338262Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceElektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Ing. Janeček Luboš
Kontakt na makléře Ing. Janeček Luboš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.