RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1092 m2, Bavoryně

4 790 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Bavoryně

Nabízíme exkluzivně prodej 2 sousedících pozemků určených k výstavbě rodinných domů v nově vznikající zástavbě rodinných domů v obci Bavoryně. Každý z pozemků má výměru 1092 m2. Pozemky jsou mírně svažité, na hranicích pozemků plyn, elektřina a obecní vodovod. Přístupová cesta je zpevněna recyklátem. Vzhledem k poloze pozemků na vyvýšeném místě nádherný výhled do okolí. Dle územního plánu je maximální míra zastavění pozemku 60%, povoleno jedno podzemní a dvě nadzemní podlaží (přízemí a obytné podkroví), vyjímečně lze povolit tři nadzemní podlaží. Minimální velikost pozemků u nové zástavby je 800 m2. Kompletní služby v nedalekých Zdicích, velmi dobrá dostupnost po dálnici do Berouna a Prahy, pozemky jsou pár minut od exitu 28 z dálnice D5. Možnost koupě obou pozemků a získání pozemku o ploše 2184 m2.

Číslo nabídky:338287Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Ing. Svoboda Miroslav
Kontakt na makléře Ing. Svoboda Miroslav

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.