RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1260 m2, Praha

24 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Praha , Praha-Velká Chuchle

Nabízíme vám ke koupi stavební pozemek o celkové výměře 1260 m2 s jedinečným výhledem na Prahu a chuchelské závodiště, Praha - Velká Chuchle, ulice Nad Závodištěm. Nachází se na zcela unikátním a klidném místě, s krásným výhledem proti proudu Vltavy na Vyšehrad, centrum Prahy, údolí přírodního parku Radotínsko-Chuchelský háj a naopak po proudu Vltavy na chuchelské závodiště a směrem na Zbraslav. Na pozemku stojí z větší části podsklepená montovaná budova (kolaudována jako rodinný dům) z roku 1985, o dvou nadzemních podlažích, se sklonitou pultovou střechou, napojenou na všechny inženýrské sítě (el. 230/400V, vodovod, kanalizace, plyn). Horní stavba je určena k další rekonstrukci. Variantou je též její odstranění a výstavba nového domu na stávající zastavěné ploše 177 m2. Spodní část stavby je zděná, s keramickými stropními nosníky Miako. Díky mírnému svahu pozemku je většina spodní části stavby nad úrovní terénu, se dvěma výstupy do zahrady a vjezdem do prostorné dvojgaráže. Základy tvoří betonové pasy s izolací proti zemní vlhkosti. Svislé nosné konstrukce jsou v podzemním podlaží zděné o tl. 30cm, v 1. a 2. NP montované z dřevěných panelů se zateplením o tl. 15 cm. Městská část Velká Chuchle má plnou občanskou vybavenost, nachází se zde mateřská a základní škola i zdravotnická zařízení. Široké jsou možnosti sportovních a volnočasových aktivit. V nedalekém okolí je přírodní rezervace Homolka a Přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj, s turistickými stezkami pro procházky v přírodě či jízdu na kole. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který vám v případě zájmu zajistíme na míru. Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.

Číslo nabídky:338384Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Frank Jan
Kontakt na makléře Frank Jan

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.