RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej výrobního prostoru, 62 m2, Chroustovice

750 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Chroustovice

Jedná se o nově vybudovaný prostor s podlahovou plochou 62 m2 v části bývalého zemědělského objektu na východní straně obce Městec - Chroustovice. Prostory s betonovou podlahou o délce 14,5 m, šířce 4,3 m s výsuvnými vraty vysokými 2,14 m a širokými 2,43 m a samostatnými dveřmi jsou vhodné k využití drobné výroby, opravny, garážování více nebo větších vozidel atp. Elektřinu s dostatečnou kapacitou pro jakýkoliv provoz je možné připojit. Je možné také napojení do dvou komínů na střeše. Střecha je kryta v přední části lepenkou, v zadní hliníkovými šablonami. Součástí prodeje bude příjezdový a parkovací prostor na pozemku před vraty o ploše 4,5m x 24 m. Prodej bude formou podílu na celém objektu a pozemku. Lze domluvit i další větší prostor v případě potřeby do budoucna. Obec Městec je vesnice, část městyse Chroustovice 2,5km na severovýchod, 15 km východně od Chrudimi. Necelých 500 m od obce je plánovaná přípojka dálnice D 35. Více informací u makléře.

Číslo nabídky:338397Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Brach Jiří
Kontakt na makléře Brach Jiří

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.