RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1043 m2, Zbuzany

14 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Zbuzany

Dovoluji si Vám nabídnout rovinatý, kompletně zasíťovaný stavební pozemek v obci Zbuzany. Pozemek má celkovou výměru 1 043m2, rozměry cca 35m x 30m. Všechny sítě ( elektřina, plyn, voda a spádová kanalizace) jsou přivedeny k pozemku. Téměř na všech parcelách v okolí již stojí dokončené rodinné domy. Podle územního plánu obce je pozemek určený k zástavbě objektem pro rodinné bydlení, zastavitelnost pozemku až 35%, jsou povolená 2 nadzemní podlaží do výšky 10 metrů. Pozemek je ideální pro stavbu domu/ rodinného sídla s podzemním podlažím (garáž, sklep a pod.). Omezující požadavky na umístění stavby na pozemku nejsou. Obec Zbuzany se nachází těsně za hranicí území hlavního města. Vynikající, rozvinutá lokalita s množstvím reprezentativních rezidencí a rodinných domů. Zličín a Stodůlky jsou vzdálené 7 minut jízdy autem. Veškeré další informace ráda poskytnu na tel. 608 901 849.

Číslo nabídky:338514Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Ing. Červeňáková Gabriela
Kontakt na makléře Ing. Červeňáková Gabriela

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.