RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 85 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Líšeň

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám nabízíme ke koupi řadový rodinný dům, s dvorkem. Dům se nachází v jednosměrné klidné ulici Trnkova, blízko centra „staré“ Líšně se snadnou dostupností do města.

Dům má dispozici 2+1 s možnosti vybudování půdní vestavby. Se kterou se počítalo při rekonstrukci topení, dále je zrekonstruované elektrické vedení, voda i kanalizace, Vytápění zajišťuje elektrický kotel, je k dispozici i plynová přípojka. Okna i dveře jsou plastové.

Po vstupu do domu se ocitnete v zádveří, po jehož celé délce je u stropu zhotovený úložný prostor. Z navazující chodby s dalším úložným prostorem vyrobeným na míru vcházíte do kuchyně s oknem do dvora a z ní do obývacího pokoje, z něhož je výhled přes chodník a zatravněnou plochu na ulici. Chodba je prosvětlená okny a dveřmi do dvora, který skýtá příjemný pohled na stále zeleným břečťanem porostlou zeď mezi sousedy, v teplých dnech poskytuje dostatek soukromí a příležitost k relaxaci, případně pěstování květin.

Ze dvora je přístupná půda nad přední částí domu.
Z chodby se dostanete také do sklepa a dvou malých místností, které mohou sloužit jako sklad, úschovna kol apod. Vedle je prostorná koupelna s vanou a částečně oddělenou toaletou.
Po dřevěných schodech vystoupáte na podestu navazující na balkon. Z ní se vstupuje do další místnosti, která je využívána jako ložnice, její okno směřuje do dvora a poskytuje naprosté soukromí a klid.
Před rokem byla zrekonstruovaná a zateplená zadní část střechy nad ložnicí a chodbou, zdivo je rovněž zatepleno. Dům je ihned obyvatelný.


Zástavba Staré Líšně v severovýchodní části Brna navazuje na líšeňské sídliště. Obě části mají plnou občanskou vybavenost. Okolní příroda skýtá možnosti aktivního i pasivního odpočinku v Mariánském údolí s možností koupání, vyžití pro děti i dospělé v areálu Eldorádo, na bobové dráze, na single trailech, při turistice v lesích táhnoucích se až do Moravského krasu a objevování mnohých jeskynních útvarů (např. jeskyně Pekárna) či při čekání na změnu toku vody v jedinečném přírodním útvaru estavely. Na území Líšně se nachází několik významných kulturních památek např. kostel sv. Jiljí, zámek Belcredi s rozsáhlým parkem, . Líšeň žije bohatým kulturním životem.
Majitelka si vyhrazuje právo vybrat kupující na základě jí zvolených kritérii.

Pokud Vás nemovitost zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat a domluvit prohlídku.

Číslo nabídky:338888Plocha užitná:85
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:dobrý
Budova:smíšená

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.