RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 120 m2, Loket

2 000 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Loket

!!! SLEVA - původní cena 3.000.000,- Kč !!! Ke koupi nabízím rodinný dům na původní návsi v klidné části obce Loket - jen nepatrný kousek od EXITu 66 dálnice D1. Na pozemku o celkové výměře 1312 m2 se nacházejí celkem 3 objekty. Kromě rodinného domu ještě stodola a kůlna. Uspořádáním těchto tří budov spolu s vedlejším domem vytváří klasický dvůr, na němž jsou kromě tolik cenného klidu, ticha a soukromí také povětšinou příhodné povětrnostní podmínky. Všechny objekty jsou v původním stavu. Rodinný dům je dle KN určen k rodinné rekreaci a k tomuto účelu byl také od roku 1976 využíván rodinou současného vlastníka. Dům nabízí 2 obytné místnosti – ložnici a kuchyň. Obě místnosti jsou vybaveny kamny (na tuhá paliva). Stavba je napojena na obecní kanalizaci. Také elektřina je k domu přivedena. Voda je řešena studnou. Na pozemku se nachází také několik ovocných stromů. Dům má evidenční číslo 2 a soubor prodávaných nemovitostí je možné vidět na LV č. 17 (katastrální území Loket u Dolních Kralovic). Obec Loket má přibližně 150 obyvatel a kromě poskytovatele rychlého občerstvení je známa také svou výhodnou polohou ve vztahu k blízkým turistickým cílům (Ledeč nad Sázavou, Zruč nad Sázavou, řeka Sázava, vodní nádrž Švihov apod.). Přístup k objektu je zajištěn ze dvou stran po zpevněných obecních komunikacích. Přímo před objektem je na návsi volně přístupná obecní zelená plocha s herními prvky pro děti (viz fotogalerie). Tato nemovitost je vhodná zejména pro ty z Vás, kteří si objekt zvelebíte pro víkendové pobyty "na venkově", případně pro celoroční bydlení. Variantou je také odstranění současných staveb a využití stavebního pozemku pro stavbu nového rodinného domu. Pozemek je dle územního plánu určený pro rodinné domy a venkovské usedlosti. Minimální podíl zeleně 50% Výšková regulace – 2+P Pro více informací a sjednání prohlídky mě určitě kontaktujte.

Číslo nabídky:339263Plocha užitná:120
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:špatnýBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Mgr. Pavlíček Martin
Kontakt na makléře Mgr. Pavlíček Martin

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.