RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1140 m2, Horoušany

3 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Horoušany

Hledáte investici do budoucna? Tento pozemek by Vás mohl zaujmout. Předmětem prodeje je parcela v intravilánu obce s přístupem z obecní komunikace nacházející se mezi zástavbou rodinných domů. Dle aktuálně platného územního plánu je však na parcele stavební úzávěra. Územní plán totiž zahrnuje 3 variany "obchvatu" obce, z nihž jedna vede právě přes předmětný pozemek. Dle dostupných informací z obce je tato varianta již zamítnuta a je tedy jen otázkou času, kdy bude stavební uzávěra uvolněna a pozemek bude možné využít ke stavbě rodinného domu či menšího bytového domu. Bohužel nikdo z místní samosprávy není v této věci schopen vydat oficiální stanovisko, které by potvrzovalo, že záměr stavby se uchyluje k jiné variantě obchvatu, natož pak jak dlouho bude stavební uzávěra platit. Může to být 5, 10, ale klidně i 15 a více let. Pozemek není oplocen a je tedy volně přístupný k Vaší prohlídce přímo na místě.

Číslo nabídky:339314Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Lang Petr
Kontakt na makléře Lang Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.