RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej sadu/vinice, 12174 m2, Malíč

110,00 Kč  (Včetně provize RK)

Malíč

Hledáte místo, kde byste mohli realizovat své sny o hospodaření v souladu s přírodou? Pak právě pro Vás mám v nabídce pozemky v katastrálním území obce Malíč, v malebné krajině Českého středohoří. Jedná se o soubor tří na sebe navazujících pozemků, které jsou přístupné po nezpevněné obecní cestě. Pozemky tvoří: ovocný sad (8067 m2), orná půda (3114 m2) a trvalý travní porost (993 m2). Původně zde byl višňový sad, který postupem času zplaněl. Přesto je zde stále několik plodících višní, švestek, hrušní, jabloň a také vlašské ořešáky. Pozemky jsou vhodné k založení sadu či vinice, pro chov ovcí nebo včel. Záleží jen na Vás, jaký projekt tu realizujete. Obec Malíč podporuje rozvoj agroturistiky, cykloturistiky i budování vodních ploch v krajině. Koupě půdy je vhodná i jako investice do budoucna. Pozemky jsou volně přístupné a tak Vaší osobní prohlídce pozemků nic nebrání. V případě zájmu mě kontaktujte pro více informací.

Číslo nabídky:339433Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Mgr. Landsperská Jana
Kontakt na makléře Mgr. Landsperská Jana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.