RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1007 m2, Srbice

1 432 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Srbice

Nabízíme atraktivní stavební pozemek, který je platným územním plánem určený k zástavbě rodinnými domy (podrobnější informace zástavby dle specifikace územního plánu na vyžádání zašleme). Pozemek s travním porostem a několika vzrostlými ovocnými dřevinami je kompletně oplocen, je rovinatý až mírně svažitý. K pozemku vede obecní příjezdová komunikace se zpevněným asfaltovým povrchem. U přístupové části pozemku navazující na komunikaci je možno zbudovat přípojky na stávající veřejné rozvody inženýrských sítí - rozvod elektřiny, plynu a kanalizace. Zdroj vody nutno řešit vrtem. Lokalita je ideální pro klidné venkovské bydlení. Veškerá občanská vybavenost se nachází v 7 km vzdáleném městysu Koloveč nebo 10 km vzdáleném městě Staňkov.

Číslo nabídky:339832Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Polívková Denisa
Kontakt na makléře Polívková Denisa

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.