RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 120 m2, Frymburk

4 800 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Frymburk

Nabízím ke koupi dříve vesnický statek s budovami a pozemky (uzavřená dolní zahrada, obytná část/dříve seník, stodola a horní zahrada – vše dobře přístupné), který se nachází v podhůří Šumavy v jižních Čechách. Samotná nemovitost, která byla postupem času rekonstruována britskými majiteli, má mnoho originálních prvků, které nabízejí kouzlo a zejména dostatek soukromí. Rozsáhlá a vzrostlá zahrada je založena převážně na trávníku, skalkách, ohni, založených stromech a soukromých relaxačních zónách, s nádherným sadem se starými i mladými ovocnými stromy a keři. Hlavní obytný prostor - starý „seník" je dvouúrovňový - Loft. Spodní nabízí odpočinkovou zónu s otevřenou moderní kuchyní a koupelnou v přízemí, zatímco horní, účelně udržovaný ve stylu otevřeného prostoru, nabízí prostory na spaní, posezení a další koupelnu (sprchu s WC). Velká klasická kamna na dřevo vytápí celou obytnou část, ohřev TUV zajišťuje elektrický bojler. Při stavbě bylo použito hodně dřeva s vlněnou a skelnou izolací stěn a střechy, což dodává hřejivé a útulné kouzlo. Nicméně nemovitost nebyla celoročně obývána. Velká stodola, v současnosti využívaná jako dílna, sklad dřeva a dalšího, nabízí mnoho možností pro další rozvoj, ať už bydlení nebo komerční příležitosti. Stodola i seník byly během rekonstrukce nově zastřešeny (krov a betonová střešní krytina) a modernizována elektřina, voda, (z vlastní původní studny) a stavební konstrukce. Kamna jsou každoročně kontrolována z hlediska bezpečnosti. Odpad sveden do velké jímky na pozemku. Nemovitost je v současné době plně zařízena (stoly, židle, koberce, závěsy, sporák, příbory, nádobí, pánve, postele, pohovky atd., a to jak uvnitř obytné části/seníku, tak ve stodole. Kromě některých osobních věcí je veškeré vybavení k dispozici, samostatná Wifi je také zabudována, takže celá nemovitost může být ihned připravena pro nové majitele. Obec je ve stejné vzdálenosti od Sušice, Horažďovic a Strakonic (cca 12-17 km) a snadno dojezdová z Prahy (cca 122 km). Region je známý širokou škálou outdoorových aktivit, od cyklistiky, pěší turistiky, kanoistiky, plavání, jízdy na koni atd. Věřím, že dům ve Frymburku nabízí vzácnou příležitost získat nemovitost připravenou k okamžitému použití, která nabízí fantastický životní styl v dosahu města. Pokud by si nový majitel přál, je zde velký potenciál pro další rozvoj. Přátelská a přívětivá obec Frymburk má obchod a hostinec. V současné době se diskutuje o zavedení veřejného vodovodu v obci. Důležitá informace o stavbě: v současné době probíhá řízení o dodatečném stavebním povolení stavby obytné části. Pokud kupující uvažuje o koupi a financování hypotečním úvěrem zástavou předmětné nemovitosti tak nyní to není možné, ale stav řízení se mění a spějeme ke zdárnému konci. Podrobnosti rád vysvětlím konkrétnímu zájemci.

Číslo nabídky:340354Plocha užitná:120
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:jímkaVoda:Studna
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:velmi dobrý
Budova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Bc. Švec Pavel
Kontakt na makléře Bc. Švec Pavel

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.