RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 4+1, 89 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Nový Lískovec

Ve výhradním zastoupení paní majitelky prodávám prostorný byt o dispozici 4+1. Celková užitná plocha je 92 m2, z toho 88 m2 má byt, 2 m2 lodžie a 2 m2 sklep. Do všech místností bytu se dostanete z prostorné předsíně, obývací pokoj může mít vstup i z kuchyně. Koupelna společná se záchodem je řešena sádrokartonovým jádrem. V roce 2011 byla vyměněna okna za plastová. Protipožární vstupní dveře do bytu jsou také zároveň bezpečnostní proti zabouchnutí bez klíče. Byt je udržovaný ve velmi dobrém stavu.
Celkové měsíční náklady pro 2 osoby jsou 5.411,- Kč; z toho 1.536,- Kč je za správu domu (fond oprav), 2.245,- Kč za služby, 1.210,- Kč činí záloha za elektřinu, 240,- Kč za plyn a 180,- Kč se platí za povinné poplatky ČT a Čro (135,- Kč ČT; 45,- Kč Čro).
Připojení na internet zde poskytuje firma Netbox či UPC. Díky společné anténě, která disponuje více než 40-ti programy ušetříte případné poplatky za televizi.
V domě je možné po domluvě využívat společné prostory kočárkárny, sušárny a prádelny.
SVJ velmi dobře hospodaří, nemá žádný úvěr a postupně dům opravuje. V roce 2002 bylo provedeno zateplení domu, nové lodžie a fasáda. V roce 2003 byl v domě instalován výměník na teplou vodu, v roce 2009 se dělala nová střecha se zateplovací fólií. Od roku 2011 je v domě nový výtah a v roce 2019 byla provedena rekonstrukce odpadních kanálů, rozvodů teplé vody, nové stoupačky a dlažba na schodišti. Elektřina ve společných chodbách je v mědi.
V letošním roce je v plánu čištění fasády zadní strany domu, poté bude následovat pokládka nové dlažby v přízemí.
Do budoucna je plánovaná úprava sklepních prostor.
V okolí domu je několik obchodů (OC Campus Square), lékařů (i Fakultní nemocnice Brno - Bohunice) a kompletní občanská vybavenost - škola, školka, pošta, atd.
Díky blízkosti Univerzitního kampusu Masarykovy univerzity je byt vhodný také na investici.
Dominantou této lokality je přírodní rezervace koniklecová louka a také lesopark s rozhlednou.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:340396Plocha užitná:92
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2
Typ:

Prodej

Počet podlaží:9
Podkategorie:

4+1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:panelová
Vlastnictví:

osobní

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.