RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej komerčního prostoru, 196.98 m2, Prostějov

Nedostupné, nevolat

Prostějov

Nabízíme Vám ojedinělou příležitosti koupě domu se zavedeným provozem wellness ve Vrahovicích v místní části města Prostějova, kterému dominuje relaxační okrasná zahrada s koupacím jezírkem.

Původně dvougenerační rodinný dům s pozemkem a přístavkem prošel před dvěma lety rekonstrukcí, kdy bylo jeho užívaní změněno na provoz privátního wellness. Nabízí tak výjimečnou podnikatelskou příležitost v podobě dobře zavedeného relaxačního centra se stálou klientelou.
V 1.NP domu se nachází bar s posezením, odpočinková zóna s krbem, sprcha, dvě toalety a tři menší úložné místnosti.
V 2.NP nalezneme tři neprůchozí místnosti nyní využívány jako společné šatny, masérnu a ložnici s kancelářským koutem, dále dvoje oddělené sprchy a samostatné WC. Prostor půdy umožňuje přestavbu na dvě plnohodnotné bytové jednotky, kdy je k dispozici již zpracovaný projekt.
Přístavek na pozemku nabízí finskou saunu a bio saunu, součástí jsou i dvě sprchy, toalety, technická místnost a navazuje otevřený prostor pro masážní vířivku.

Samotná nemovitost je v osobním vlastnictví, katastrem nemovitostí vedena jako jiná stavba, podnikatelská činnost je provozována spol. s.r.o., která má ve svém majetku i část zařízení.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte pro více informací kontaktovat makléře nabídky a domluvit si termín prohlídky.

Číslo nabídky:340619Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2
Plyn:plynovodJednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.