RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 160 m2, Želenice

7 990 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Želenice

Exkluzivně nabízíme pěkný a prostorný rodinný dům s bohatým příslušenstvím o velikosti 4+1 + jídelna na pozemku 540 m2 v obci Želenice na východním okraji obce s výhledem do zeleně a na vrcholy Zlatník a Bořeň. Objekt je součástí řadového dvojdomu, s přímým přístupem z obecní komunikace. Jako stavební materiál byl použit plyno-silikát v kombinaci s cihlovým zdivem. Díky zateplení 100 mm kontaktní fasádní zateplení XPS Foam a místně použitým oknům s trojitým zasklením splňuje dům standard třídy Úsporná. Dům byl stavebně dokončen a je využíván od r. 2000. Objekt má číslo popisné a je zkolaudován. Lokalita: klidná malá upravená obec, ležící 10 km od Mostu a 7 km od Bíliny. Nejbližší ČD stanice Želenice nad Bílinou je vzdálena 500 m. od domu. (trať Děčín – Kadaň). Silnice dálničního typu E442 je dosažitelná vozem do 3 min. Prodávaný pozemek s domem je zcela rovný, oplocený a nenachází se v povodňovém pásmu, s orientací V – Z. Celý objekt je podsklepen. V suterénu se nacházejí 2 garáže pro 4 vozy ( s automaticky otevíravou bránou a garážovými vraty), technická místnost, sklad, šatna a prádelna. Nad jednou z garáží vlastník využil vzniklý prostor jako terasu přístupnou francouzskými dveřmi z hlavního obytného prostoru. Terasa má plochu 46 m2, je volitelně krytá markýzou a za letních dnů se jedná o nejčastěji využívaný prostor pro relaxaci s kouzelnými výhledy na upravenou zahradu a přírodu v okolí. Dům je vytápěn tepelným čerpadlem zn. Vaillant aro THERM 15,9 kW, typ vzduch-voda, efektivita A++ s integrovanou inteligentní regulací multiMATIC s ohřevem vody do radiátorů, ekvitermní regulací a přípravou teplé vody UniTower o objemu 188 l. Interiéry domu jsou v dobrém stavu, udržované a dispozičně velice dobře řešené. Pozitivní jsou 2 velké koupelny, v každém patře jedna (s vanou, se sprch boxem). Moderní a vítaný je propojený prostor kuchyně, jídelny a hlavního obývacího prostoru s 50 m2. Pro milovníky živého ohně přidávám informaci, že středem obývacího prostoru vede komín a je tedy možné instalovat krbovou vložku. Sítě: Dům je napojen na vodovod, k domu je přiveden plyn, ale díky TČ zatím nemá využití a není připojen, objekt je odkanalizován do místní kanalizace. Je zde jeden pouze přímý soused a vztahy jsou dle majitele bezproblémové. Díky tomu, že se jedná o okraj obce, je zde malý pohyb osob i vozidel a je zde zcela klidno. V domě je nainstalován elektronický zabezpečovací systém.

Číslo nabídky:340932Plocha užitná:160
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Gavenčiak Milan
Kontakt na makléře Gavenčiak Milan

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.