RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1098 m2, Vranovice

Nedostupné, nevolat

Vranovice

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti vám nabízíme krásný a klidný stavební pozemek o výměře 1098 m2 ve slunné obci Vranovice poblíž Pálavských vrchů. Pozemek uliční šíře 9 m a délky 117 m je jižně situovaný a zaručuje po celý den mnoho slunečních paprsků. Celý pozemek je určený k rodinnému bydlení a jeho velkou výhodou je vstup na pozemek z každé uliční části, což také přináší potenciál na stavbu dvou rodinných domů. Na hranici pozemku najdete přípojku elektrické energie a kopanou studnu se stálou hladinou vody. Další přípojky jsou v dosahu několika metrů. Udržovaný vinohrad, vzrostlé, plně rodící ovocné stromy a mandloň jsou v tento okamžik příjemným zpestřením celého pozemku. Vranovice leží na dopravně strategickém místě, do Brna vlakem přijedete za 24 minut, autem za 30 minut a pár kilometrů vzdálená kouzelná Pálava, Aqualand Moravia, nepřeberné možnosti cyklotras, kemp Pasohlávky zaručují nekonečné a nepřeberné možnosti splněných snů.

Líbí se vám možná nabídka nového bydlení v této krásné lokalitě? Zavolejte mi a domluvte si svoji prohlídku.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Číslo nabídky:341307Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:StudnaElektřina:230 V

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.